Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-05-15

Europos muziejų naktis

Publikuota: Vilnius, dienos_tema

Tarptautinė muziejų taryba kasmet inicijuoja Tarptautinės muziejų dienos (gegužės 18 d.) renginius. Nuo 2005 m. rengiama tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“, į kurią aktyviai įsijungė ir Lietuvos muziejai. Akcijos tikslas – parodyti muziejaus eksponatus naktį, kai paprastai muziejai nedirba bei supažindinti su muziejais įvairių bendruomenių narius. Tą dieną beveik visi organizuojami renginiai lankytojams yra nemokami! Tai renginys, kai vienintelį kartą metuose lankytojai muziejuose yra laukiami ir naktį!

Į Trakus jau pavėlavome, bet dar galima suspėti į:

2010 m. gegužės 15 d. (šeštadienį) tarptautinė akcija „Muziejų naktis“. Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo ir Naujojo Arsenalo ekspozicijos nemokamai veiks iki 19 val.

Genocido aukų muziejus

Gegužės 15 d., šeštadienį, muziejuje vyks tarptautinio projekto „Muziejų naktis“ renginys. Dirbsime iki 1.00 val.
Programoje:
19.00 val. – parodos „Ir jie mokėjo džiaugtis…“ atidarymas,
20.30 val. – edukacinis užsiėmimas „Partizanų antsiuvo gamyba“,
21.45 val. – naujo dokumentinio filmo „Paskutinis“ pristatymas
ir dar daug kitų pramogų: užduotys ekspozicijose, dokumentinių filmų peržiūra po atviru dangumi, netikėtos vaizdo instaliacijos ir garso efektai.
Visi renginiai ir muziejaus lankymas nemokami.

Ch.Frenkelio vila ir Aušros muziejus - Šiauliai

Patiko (0)


Atgal į: Europos muziejų naktis