BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

dar apie draugus

Ką gi šiandien, kai “Šermenų rimtį drasko …” įvairūs dalykai, apie visą tai galvoja mano draugas Petras? Atsiverčiau draugų skyrelį ir nepsirikau, straisnis yra! Net palengvėjo, nepabijojo parašyti -  Aukščiau savęs ir valstybės.

Bažnyčia tampa ritualo dalim, o tauta reikalauja, kad dar jai ir tarnautų. Neseniai girdėjau tokį tekstą - Tekėsiu tada, kai gims vaikelis, o paskui eisime į bažnyčią…

Kam gi tau reikalinga ta bažnyčia, jeigu tu gveni ne dievobaimingą gyvenimą, kad turėtumei gražias nuotraukas altoriaus fone? Negalėčiau pasakyti, kad mano gyvenimas yra šventas, bet Dievo baimė ir pagarba bažnyčios institucijai išliko. Taip, bažnyčia irgi turi problemų, jai reikia valytis, kaip ir mūms visiems, bet ji negali tapti ritualinių apeigų sudėtine dalimi. Per Lenkijos prezidento laidotuves buvo įdomu stebėti vos ne prie altoriaus susodintus Medvedevą, Grybauskaitę ir Janukovičių. Buvo keista.

Michelangelo Buonarroti

Vilniuje – masinė Romos katalikų bažnyčios tikėjimo atsisakymo akcija… - Tai jau tikrai paskutinių laikų ženklas. Gal jau ir laikas atsidalinti, o ne būti statistine bažnyčios dalimi, bet viskas vyksta taip komjaunuoliškai. Kita vertus, ne formoje reikalas, bet kad procesas prasidėjo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.