BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

gedulo punktyrai

Byrėjo ašaros visą savaitę, savaitinis gedulas, tai ne juokas. Dabar daugiau suprantu dėdės pasakymą per nesenas šeimoje įvykusias laidotuves, kad palaidoti, tai ne kuo greičiau pakasti, o paskutinį kartą pagerbti žmogų, pakviečiant kuo daugiau dar gyvų likusių draugų, giminių ir pažįstamų. Be pigu kviesti į prezidento laidotuves, o surasti seniai matytus gimines kartais yra labai sunku. Gražiai palaidojo prezidentą, o kiti ten buvę prezidentai galėjo tik pasvajoti apie tokias laidotuves. Malonu buvo matyti Grybauskaitę priimant komuniją.

Bejunginėjant kanalus, staiga ranka sustingo, nes išgirdau žodį Memel. Ogi labai matytis vyras Lietuvos teritorijoje ieškojo savo šeimos šaknų, arba ką reiškia jo pavardė. Pasirodo Erkiulis Puaro, arba aktorius David Suchet atvažiuoja į Klaipėdą, paskui į Kretingą ir pasiekia Tryškius, kur aplanko didžiules žydų kapines ir viską sužino apie savo pro prosenelį ir supranta, kad jo dėka jis ir gimė nes jei jis būtų pasilikęs Tryškiuose, tai būtų likęs tose kapinėse, arba tuometinėje Carinės Rusijos teritorijoje. Ir visa tai per kanalą “Zone Reality” laidoje Who Do You Think You Are?

Kuo labiau senstu, tuo labiau norisi pačiai pasidaryti tokį filmą apie savo giminę, Taip paprastai atvažiuoti pas dar gyvus senolius ir juos kadre paklausinėti.

Ir dar sudalyvavau naujo restorano atidaryme, na, toks jau ten restoranas, bet maistas egzotiškas ir labai skanus. Pirmą kartą teko dalyvauti tokiame renginyje ir tai man labai patiko. Dalyvavo minia spalvotų žmonių, turbūt atvyko visi draugai, nes buvo labai gera atmosfera ir visi jautėsi puikiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.