BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sony Ericsson

su šiuo vardu susipažinau arčiau prieš trejus metus. Norėjau būti nepriklausoma ir nusipirkau tuo metu man patikusi modelį W700i. Tai buvo tik antras mano telefonas. Tuo metu labai reikėjo skaitmeninio vaizdo bent tokia forma ir puoliau mokytis fotografuoti. Buvo lengva, nes atjungus garsą atrodydavo, kaip paprastas telefonas ir netrikdydavo aplinkinių. Kartais atsitikdavo, kad dėl to kasdienio fotografavimo užmiršdavau įjungti garsą ir tekdavo praleisti skambučius.

Rašau nes bandau sudalyvauti konkurse. Nežinau ar tas Xperia X10 mini yra geresnis, žinau tik kad naujesnis modelis ir tiek, bet gal prisidėsiu prie reklamos, nes jau susigyvenau su šituo vardu.

Dar ilgai eksploatuota funkcija buvo radijas, klausydavausi pakeliui į darbą, Walkman’u naudojausi mažai, tik pradžioje, vėliau atradau žaidimus ir žaidžiu iki šiol pakeliui į namus. Žinoma, kasdien naudojuosi žadintuvu, o visai neseniai pradėjau naudotis PhotoDJ. Nors esu vartotojas su stažu, bet dar ne viską išmokau naudotis, nes neprisireikė. Dar nenaudoju interneto, tik gaunu pranešimus apie man pašto naujienas.

Dabar kviečiu pasižiūrėti mano fotografijų, jos ne kokios ten išskirtinės, bet paskutinės

atsisveikinimo orchidėja

mano orchidėja ir interjero detalių idėjų paieškos

akcija Vilniaus centre

atviros ugnies karštis

pro traukinio langą

Rytiniai pakeleiviai.

Tiesa, dar bandžiau filmuoti ir neblogai gavosi, tik ne viską galima rodyti, šeimos kronika.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Labai gražios nuotraukos. Manau, kad visiškai nesvarbu ar fotografija daryta su mobiliuoju telefonu ar su brangiu, “mandriu” fotoaparatu, nuotraukos įdėjos ir kompozicijos pixelių kiekis nekeičia ;)

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.