BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

patiko man Kaziukas

Šį kartą būčiau pirkusi daug, bet apsiribojau vaizdeliais. Net po kelis kartus per dvi dienas apsilankiau pas tuos pačius autorius, kurie labai patiko. Tai suteikė vilties, nes darbai atrodė nematyti, na, gal tik man, bet vis tiek manau, kad tauta pakankamai kūrybinga ir pilna optimizmo.

Autoriai prekiavo prabangos prekėmis, nors galima buvo atnaujinti medinių šaukštų ar lopetėlių kolekciją visai pigiai ir net įsigyti molinį uzboną, nors Kristina Sabaliauskaitė piktinasi, jog “elementaraus, ramunėmis išpaišyto Vilniaus kraštui būdingo molinio ąsočio pienui ar puodynės – nerasi nė su žiburiu”. Na, gal ne su ramunėm, bet už tai radau karpinį “Ramunės”.

Labiausiai sužavėjo veltiniai, skiautiniai ir abstraktūs paveikslai, patiko jų autoriai, nes prisistatinėjo su  savo svetainių adresais ar dalijo vietoje vizitinių DVD diskelius su pilnu prisistatymu, kaip stasysART.com.

Tos įvairių atspalvių pievos mane užhipnotizavo, o viena praeivė paklausė, kur čia paveikslas? Tai buvo mano paveikslai, bet kainavo gal net dviejų mėnesių mano atlyginimą su visa pensija. Todėl grožėjausi ir paskui gavau diskelį.

Dar vienas gražuolis plaukė valtimi. Įsivaizdavau tokį vaizdelį pakabintą prie savo lovos vaikystėje, kokie sapnai lankytųsi kasnakt.

tiek tegalėjo mano ištikimas telefonas Sony Ericsson.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.