BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

su pavasariu

dirbantys pensininkai - nelaimė tautai?  :) Per trejus darbo metus užsidirbau papildomai apie 50lt. - vienam kūdam gastronomui, patenkinta. Bet dabar jau turbūt viskas, nebedirbsiu. Pradžioje, tai buvo sunku sustoti, atrodė labai nepadoru sėdėti namie ir gauti pinigus, bet gyvenimas viską sustato į vietas. Staiga ima streikuoti tai viena, tai kita kūno dalis ir pradedi gyventi kūno ritmu.

Geriausiais draugais tampa bankai ir kreditinės organizacijos, nes niekada nepamiršta pasveikinti su gimtadieniu ar su valstybinėmis šventėmis. Net konditeriai rūpinasi manim, neseniai užtikau sausainius su pilna daugybos lentele.

O džiaugsmas, tai vėl sulaukti Kaziuko ir pasiklysti tarp žmonių ir prekystalių. Šiemet atradau kaimyninių šalių prekes, bet smagiausia, tai šventės spalvos.

ir tai viskas, ką gali mano senasis Ericsson’as su savo 2.0 mp

Rodyk draugams

rytoj einu ieškoti žydinčių sakūrų

nes lrytas.lt  pranešė, kad jau žydi. Žinau, kad pasodino Neries krantinėje dovanotas sakūras, bet kurioje ten vietoje tai nežinau, gal paveikslėlis parodys kelią.

Pas mus pavasaris labai atšiaurus, todėl turėtume džiaugtis ir saugoti visokia pavasario pergalę prieš atšiaurią ir ilgą žiemą ir gėrėtis pavasario grožiu ir stiprybe.

O mano kieme kaimynas nupjovė abrikoso medį, mat ne vietoje augo, bet už tai kaip žydėjo…

Rodyk draugams

sveiki sulaukę pavasario

ir visi, kas tiki, arba yra paženklinti tikėjimo į Jėzų Kristu ženklu. bus išgelbėti, Dar yra viltis. Čia aš rašau sau, nes buvo jau visai juodų minučių.

Rodyk draugams

Gegužio žiedai

taip džiaugiausi savo naujuoju “Sony Ericsson” fotografijomis, o dabar kažkas atsitiko, fotografavimo “pliaukšėjimas” girdisi, o fotografijų nėra. Pradžioje galvojau, kad ten koie nustatymai blogi, bet dabar apžiūrėjau viską ir nieko nebesuprantu. Kažkas atsitiko… O tik pradėjau “pagauti kampą”.

Rodyk draugams

mano kiemo žydėjimas

Pakalbinau šiandien medžio augintoją, tai sako, kad čia persikas, net vaisiai būna, tik labai visi drasko, mat Lietuvoje dabar didelis badas… bet dabar labai gražu, dar bus gražu gal 2 dienas, o iš viso, tai jau gėrimės visa savaitė.

Rodyk draugams

mano dienos, kaip šventė…

 
 

  Mano kieme jau pražydo vyšnia, kaimynas ją šiandien genėjo, todėl pasirinkau šakelių su pumpurėliais. Kotas tikrai jau įgavo japoniškų formų, nes medelis auga po pirmo aukšto balkonu, paskui išsirietė ir dabar įvairiai yra palaikomas, kad “neprigultų” ant šaligatvio.  Bet labai norėčiau pamatyti kaip žydi tos dovanotos sakuras.

Šakutės pražydo vazoje

“2008-04-20 Vingio parko botanikos sode pražydo
sakuros. Prieš keletą metų atvežtos sakuros ir pasodintos Neries
pakrantėje sunyko.Tik pasodintosios botanikos sode prigijo. Dabar -
trumpas ir nuostabus jų žydėjimas.” 

Lietuvos Rytas Logo Fotodiena
Nejaugi mes negalime nelaužyti ir nenaikinti arba nevogti. Kodėl viską galima išlaikyti tik už tvoros


Rodyk draugams

su šventėmis

Linkiu visiems atgimti kartu su Kristumi naujam gyvenimui su naujom viltim. Taip pat linkiu Lietuvai išlikti dora valstybe, kad kaimynai galėtų mus ir toliau laikyti pavyzdžiu ir nebebūtu tokių konfūzų, kada mes nebegalim paremti kaimynų, nes patys jau esame pasielgę blogiau. Galvoju apie įvykius Ukrainoje. Mūsų Seimo pirmininkas  Muntianas yra  partinis perbėgėlis, kaip Lietuva gali juos paremti? Jie bent kviečiasi žmones į aikštes, kad galėtų ištaisyti padėtį, o pas mus net triukšmo nebuvo. Kaimynai apšvietė mūsų nuodėmes. Linkiu pasitaisyti.


Rodyk draugams

teisuolio poilsis

malonus nuovargis po darbo dienos, pasitenkinimas dėl naujai įsisavinto darbo, net leidau sau atsikimšti lauktuvių buteliuką iš Prancūzijos… tai kanadietiškas klevų sirupas . Nežinojau kaip jį vartoti, bet norėjau paragauti ir labai pritiko su arbata. Iš televizoriaus sklinda Bethoveno išmintis, vieną net norėjau užsirašyti, bet nespėjau, o išliko tik tiek - “esu nepakenčiamo charakterio, bet guodžia viltis, kad tokį mane sukūrė Dievas…”

Ir dar apie Vilniaus grožį, kasdien grožiuosi leisdamasi nuo Šeškinės kalno, gražu, Vilniaus bokštai paskendę rūkuose.  Vakare per Panorama sužinau, kad tai pavojingas smogas, bet tai dar ne viskas, paskutinius Vilniaus panoramos taškus baigia užmūryti. Vilniaus panoramų grožį, jeigu jos dar išliks, teks pirkti. Vaizdas nuo Europos aikštelės yra per aukštas ir labiausiai patinka tas kuris būtu, kaip važiuojant  autobusu, bet stovint, tai būtu gal kokie pora metrų nuo žemės. Turėsime lankytis įvairiuose ofisuose ir klubuose, nes tik per jų langus galėsime pamatyti Vilnių, nu ir nuo Gedimino pilies, bet nuo ten jau dairomasi į dangoraižius.

Rodyk draugams